POKTEIL pälvis väärika teise koha

Selle aasta jaanuaris pani Patendiamet hääletusele 12 möödunud aasta uut kaubamärki, et rahvahääletuse abiga selgitada välja aasta kaubamärk.

Kuu kaubamärkide valik tehti Patendiametis registreeritud kõigi kaubamärkide seast, mis olid vaimukalt keele- või mõttemängulised, kõlavad ja leidlikud või muul moel sõnaliselt silmatorkavad ning meeldejäävad. Nädala jooksul kestnud hääletuses anti hääli 722 korral ja imetlejateta ei jäänud ükski kaubamärk. 14. veebruaril kuulutas Patendiamet aasta silmapaistvaima kaubamärgi, milleks oli Lõuna-Eesti roheettevõttele Villatoode OÜ kuuluv kaubamärk MÄÄ.

Kaubamärgiosakonna peaekspert Mari-Epp Tirkkonen sõnas:“ Kohe võitja kannul tõusis tihedas rebimises teisele kohale sihtasutusele Järvamaa kuuluv kaubamärk POKTEIL, mis sai möödunud aasta novembrikuu kaubamärgiks. POKTEIL on suurepärane näide leidlikust ja kaunikõlalisest eestikeelsest kaubamärgist, mis oma turunišis eristub ja just sarnaseid märke Patendiamet oma kuu kaubamärgi kampaanias esile soovib tõsta ja tunnustada.“

Palju õnne hinnalise teise koha eest vahvale POKTEILILE. POKTEILE leiab nii mõnegi kohaliku toidukoha menüüst. Kindlasti saab POKTEILE maitsta igal pühapäeval mõnes Järvamaa toidukohas brantšil, mis toimuvad kuni märtsi lõpuni.

Lisainfot kaubamärkide kohta saab otse Patendiametist telefonil +372 627 7928 või patendiamet@epa.ee

 

Teate koostas

Piret Sihver

Toidupiirkond 2022 Järvamaa kommunikatsioonijuht

piret@jarva.ee