Rabaresto / Elamusõhtusöök / Räätsaresto

Rabaresto asub Hindreku talu salajases peidukohas, kuhu pääseb ainult mööda Esna jõge. Ootame sinna kõiki seiklushimulisi inimesi, kes soovivad lisaks imelisele Eestimaa loodusele nautida ka väga maitsvat lõkketoitu ja kodumaiseid veine.

Rabarestos ootab Teid Hindreku talu peremees, kelle valmistatud eines on lõkkel küpsetatud lõhe, pardipada ja soe puuviljasalat.

Sisaldab: kanuumatk koos varustuse ja instruktsiooniga. Kolmekäiguline lõunasöök koos sobitatud Eesti veinidega. Seikluse lõpetab jalgsimatk mööda Paide taliteed tagasi Hindreku tallu. Soovi korral on võimalik tellida peale matka saun ja õhtusöök või Eesti veini koolitus.


Otsite midagi erilist tähistamaks meeskonna suurepärast tööd või soovite korraldada meeldejääva sünnipäeva? Oleme loonud imelise maailma, kus loodus inspireerib meie igat rooga ja kus nelja aastaaja võlu muudab teie õhtu erakordseks elamuseks!

Toidu vamistamine on Hindreku talu peremehe Margo kirg. Kotka pilguga on valitud parim tooraine ning võimalusel on see kohalik. Loodusest hoituna, on ka elamusõhtusöök inspireeritud kõigest, mis meie ümber, samas kutsub hooajaline menüü tunnetama looduse nelja aastaaega ning puudutab kõiki teie meeli.


Räätsadega rabale on võimalik matkata nii jalgsi kui ka alustada matka kanuuga. Talvine Mündi raba on unustamatu oma lummavate vaadetega. Räätsad annavad erakordse võimaluse  avastada puutumatut loodust.

Räätsamatka teeb veel erilisemaks elaval tulel valmistatud eine.

Hindreku talu, Valgma küla, Paide linn, 72606 Järvamaa
+372 5278707, Tuuli
info@hindrekutalu.ee
rabamu.ee